There Was One

Jeans lichtblauw

RVD-prijs €84,20

Echtheid gecontroleerd

Incl. btw.

Kies uw maat

American Express Apple Pay BancontactGoogle Pay KlarnaMaestroMastercard

Gecontroleerd

Echtheidspaspoort

Merk
There Was One
Echtheid
Elk stuk gecontroleerd op echtheid
Bewijs
Alles in de outlet is 100% authentiek, met bewijs.
Artikelnummer
REWIXSYNCRM-47040

Naar Echtheid en bewijs

Details en materiaal

Deze lichtblauwe jeans van There Was One heeft een knoopgulp en vier zakken. Draag de jeans met een top of blouse voor een eenvoudige outfit voor elke dag, of gebruik de lichtblauwe kleur als uitgangspunt voor je look.

Productdetails

  • Merk: There Was One
  • Producttype: jeans
  • Kleur: lichtblauw
  • Sluiting: knoopgulp
  • Zakken: twee steekzakken en twee achterzakken
  • Beschikbare maten: 25–31

Combineer deze jeans eenvoudig met een top of blouse in een kleur die goed bij lichtblauw past. De indeling met vier zakken en de knoopgulp zijn zichtbare details om mee te nemen in je keuze.

Veelgestelde vragen

Hoe sluit deze jeans?

De jeans heeft een knoopgulp.

Hoeveel zakken heeft de jeans?

De jeans heeft twee steekzakken en twee achterzakken.

Maat en pasvorm

Elk merk valt anders. In de maatgids rekent u EU-, IT-, FR-, UK- en US-maten om, met uitleg hoe u meet.

Verzending en retour

Verzonden binnen 2 werkdagen

14 dagen bedenktijd, het wettelijke herroepingsrecht.

Alles over verzending en retour

Meer van There Was One

Alles van There Was One (3)
  • There Was One – black straight-leg jeans – front flat lay showing waistband and pockets

    There Was One

    Jeans Zwart

    RVD-prijs €84,20

    Snel toevoegen: There Was One Jeans Zwart

  • There Was One – grey slim-fit jeans – front view, flat packshot with faded denim texture

    There Was One

    Slim-fit jeans van grijs katoen

    RVD-prijs €84,20korting −47% Adviesprijs €160,00

    Snel toevoegen: There Was One Slim-fit jeans van grijs katoen

Mijn maat

Kies één keer uw maat. Daarna toont de winkel overal wat er in uw maat hangt. Uw keuze wordt alleen in deze browser opgeslagen.

Kleding
Schoenen (EU)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is nog leeg

Kies een stuk en uw maat; het komt dan hier te staan.

Shop de outlet

Verlanglijst

Nog niets bewaard

Tik op het hartje bij een stuk; uw verlanglijst blijft in deze browser bewaard.

Shop de outlet

Maatgids

Maattabellen laden…

Open de volledige maatgids met meetinstructie