Damesblazers en formele jasjes outlet

6 artikelen

In deze collectie vind je damesblazers en formele jasjes van onder meer Patrizia Pepe, Pinko en Elisabetta Franchi. Zoek je designer blazers women's sale, vergelijk dan de kleuren en stoffen in de productnamen: de selectie bevat blauw, geel, roze, wit en grijs, plus viscose satijn en wolviscose.

  • Patrizia Pepe – blue fitted single-breasted blazer – front view with notched lapels

    Patrizia Pepe

    Blazer in blauw

    RVD-prijs €201,00korting −40% Adviesprijs €335,00

    Snel toevoegen: Patrizia Pepe Blazer in blauw

  • Patrizia Pepe – white stretch blouse with crisscross front – front view on model

    Patrizia Pepe

    Witte Stretchblouse

    RVD-prijs €93,45

    Snel toevoegen: Patrizia Pepe Witte Stretchblouse

  • Patrizia Pepe – Eldorado white formal jacket – Front three-quarter view with sparkling side embellishment

    Patrizia Pepe

    Eldorado jasje in wit met strass

    RVD-prijs €412,80korting −40% Adviesprijs €688,00

    Snel toevoegen: Patrizia Pepe Eldorado jasje in wit met strass

  • Elisabetta Franchi – pink formal jacket with brooch – front view with embellished pockets

    Elisabetta Franchi

    Roze formele jas

    RVD-prijs €262,73korting −48% Adviesprijs €514,00

    Snel toevoegen: Elisabetta Franchi Roze formele jas

Over Damesblazers en formele jasjes

Kies de look die je zoekt en bekijk de kleur- en stofdetails in de productnaam voordat je een model kiest.

Veelgestelde vragen

Welke kleuren zijn er in deze collectie?

De productnamen vermelden modellen in blauw, geel, roze, wit en grijs.

Welke stoffen worden in de productnamen genoemd?

In de productnamen staan viscose satijn en wolviscose.

Zijn er ook formele jasjes?

Ja. De collectie bevat naast blazers ook formele jasjes.

Filters

Alles wissen

Mijn maat

Kies één keer uw maat. Daarna toont de winkel overal wat er in uw maat hangt. Uw keuze wordt alleen in deze browser opgeslagen.

Kleding
Schoenen (EU)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is nog leeg

Kies een stuk en uw maat; het komt dan hier te staan.

Shop de outlet

Verlanglijst

Nog niets bewaard

Tik op het hartje bij een stuk; uw verlanglijst blijft in deze browser bewaard.

Shop de outlet

Maatgids

Maattabellen laden…

Open de volledige maatgids met meetinstructie