Fifty Made outlet

1 artikel

Deze collectie van Fifty Made bevat ripped jeans in twee kleuren: zwart en blauw. Vergelijk de productvermeldingen om te zien welke kleur je voorkeur heeft. Beide modellen zijn ripped jeans, zodat je de afwerking eenvoudig kunt vergelijken.

  • Fifty Made – blue ripped jeans – front flat view with bright red distressed patches

    Fifty Made

    Jeans met Scheuren Blauw

    RVD-prijs €270,00korting −40% Adviesprijs €450,00

    Snel toevoegen: Fifty Made Jeans met Scheuren Blauw

Over Fifty Made

Bekijk de beschikbare jeans van Fifty Made en kies het paar dat bij je garderobe past.

Filters

Alles wissen

Mijn maat

Kies één keer uw maat. Daarna toont de winkel overal wat er in uw maat hangt. Uw keuze wordt alleen in deze browser opgeslagen.

Kleding
Schoenen (EU)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is nog leeg

Kies een stuk en uw maat; het komt dan hier te staan.

Shop de outlet

Verlanglijst

Nog niets bewaard

Tik op het hartje bij een stuk; uw verlanglijst blijft in deze browser bewaard.

Shop de outlet

Maatgids

Maattabellen laden…

Open de volledige maatgids met meetinstructie