Ai-riders

Jacket Red 100% Nylon

RVD-prijs €225,00korting −40% Adviesprijs €375,00U bespaart €150,00

Echtheid gecontroleerd

Laagsteprijsgarantie · Elders goedkoper? Wij matchen de prijs.

Incl. btw. Adviesprijs: de door het merk geadviseerde verkoopprijs.

Kies uw maat

American expressApple payBancontactBlikGoogle payKlarnaMaestro

Veilig betalen met Klarna

Gecontroleerd

Echtheidspaspoort

Merk
Ai-riders
Echtheid
Elk stuk gecontroleerd op echtheid
Bewijs
Alles in de outlet is 100% authentiek, met bewijs.
Artikelnummer
REWIXSYNCRM-50891

Naar Echtheid en bewijs

Vragen voor u bestelt

Welke maat moet ik nemen?

Elk merk valt anders. De maatgids rekent IT-, EU-, FR-, UK- en US-maten om; met Mijn maat ziet u direct wat er in uw maat is.

Wanneer wordt mijn bestelling geleverd?

Verzonden binnen 2 werkdagen. Alles over verzending en retour

Kan ik retourneren?

14 dagen bedenktijd, het wettelijke herroepingsrecht. Zo werkt retourneren

Is dit stuk echt?

Elk stuk gecontroleerd op echtheid. Zo controleren we

Hoe kan ik betalen?

U rekent veilig af in de beveiligde Shopify-checkout. Klarna beschikbaar bij het afrekenen.

American expressApple payBancontactBlikGoogle payKlarnaMaestroMasterMbwayMobilepaySatispayShopify payUnionpayVisa

Details en materiaal

This red quilted jacket by Ai-riders is designed for junior wear and suits casual outfits for autumn and winter. Its fitted cuffs and hood with integrated goggles and a pom-pom give it a distinctive look, while the zip fastening makes it straightforward to put on and take off. Two zipped pockets and two flap chest pockets add practical storage.

Specifications

  • Brand: Ai-riders
  • Product type: Jacket
  • Colour: Red
  • Material: 100% nylon
  • Size available: 8y
  • Season: Autumn/Winter
  • Made in: China
  • Features: Quilted design, fitted cuffs, hood with integrated goggles and pom-pom, zip fastening, two zipped pockets and two flap chest pockets

Wear this jacket with casual junior clothing for an autumn or winter outfit. The nylon outer and quilted design are defining details; follow the garment’s care label for care instructions.

Maat en pasvorm

Elk merk valt anders. In de maatgids rekent u EU-, IT-, FR-, UK- en US-maten om, met uitleg hoe u meet.

Verzending en retour

Verzonden binnen 2 werkdagen

14 dagen bedenktijd, het wettelijke herroepingsrecht.

Alles over verzending en retour

Ai-Riders

Over het merk

Ai-Riders

Functionele jassen ontworpen door Giovanni Chicco

AI Riders (AI Riders on the Storm) ontstond in 2011 als project van ontwerper Giovanni Chicco en is beschermd met twee patenten. De jassen draaien om functionele kleding, met warmteregulerende, waterdichte en winddichte materialen.

Gelanceerd
2011
Ontwerper
Giovanni Chicco
Bekend om
Jassen van warmteregulerende, waterdichte en winddichte materialen

Meer van Ai-riders

Alles van Ai-riders (60)
  • Ai-riders Sweatshirt Blue Cotton Blend

    Ai-riders

    Sweatshirt Blue Cotton Blend

    RVD-prijs €89,60korting −47% Adviesprijs €170,00

    Snel toevoegen: Ai-riders Sweatshirt Blue Cotton Blend

  • Ai-Riders Trousers Grey 100% Cotton

    Ai-riders

    Trousers Grey 100% Cotton

    RVD-prijs €73,00korting −36% Adviesprijs €115,00

    Snel toevoegen: Ai-riders Trousers Grey 100% Cotton

  • Ai-riders Ski Suit Blue 100% Polyester

    Ai-riders

    Ski Suit Blue 100% Polyester

    RVD-prijs €273,00korting −40% Adviesprijs €455,00

    Snel toevoegen: Ai-riders Ski Suit Blue 100% Polyester

  • Ai-Riders Sweatshirt Blue Cotton

    Ai-riders

    Sweatshirt Blue Cotton

    RVD-prijs €89,60korting −47% Adviesprijs €170,00

    Snel toevoegen: Ai-riders Sweatshirt Blue Cotton

Mijn maat

Kies één keer uw maat. Daarna toont de winkel overal wat er in uw maat hangt. Uw keuze wordt alleen in deze browser opgeslagen.

Kleding
Schoenen (EU)

Winkelwagen

Uw winkelwagen is nog leeg

Kies een stuk en uw maat; het komt dan hier te staan.

Naar de outlet

Verlanglijst

Nog niets bewaard

Tik op het hartje bij een stuk; uw verlanglijst blijft in deze browser bewaard.

Naar de outlet

Maatgids

Maattabellen laden…

Open de volledige maatgids met meetinstructie